Головна / Новини та поради / Микола Поворозник привітав медичних працівників столиці з Міжнародним жіночим днем
Популярні послуги

 

Новини та поради
Микола Поворозник привітав медичних працівників столиці з Міжнародним жіночим днем

07.03.2017  |  Новини

Заступник голови КМДА Микола Поворозник привітав медичних працівників столиці з Міжнародним жіночим днем – 8 березня у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки.

«Любі наші жінки! У буднях сьогодення ми часто не помічаємо, скільки красивих, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працюють серед нас. Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною. Ви ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи нас на творчість, працю. Багато хто з вас зустріне це свято на робочому місці: біля ліжка хворого, в маніпуляційному кабінеті, в операційній, в автомобілі «швидкої» – рятуючи життя людей, не шкодуючи себе. Тож я бажаю вам у першу чергу міцного здоров’я, нових досягнень у професійній діяльності, вдячних пацієнтів, справжнього жіночого щастя, сімейного затишку та яскравих вражень. Нехай все зроблене вами добро, кожне сказане вами добре слово помножиться та повернеться до вас сторицею!», – сказав Микола Поворозник.

Під час заходу Микола Поворозник вручив Подяки Київського міського голови за вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня.


РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.