Головна / Новини та поради / У столиці відбувся круглий стіл «Освіта з питань збереження сексуального та репродуктивного здоров’я в Україні»
Популярні послуги

 

Новини та поради
У столиці відбувся круглий стіл «Освіта з питань збереження сексуального та репродуктивного здоров’я в Україні»

14.04.2017  |  Новини

У столиці відбувся круглий стіл із теми: «Освіта з питань збереження сексуального та репродуктивного здоров’я в Україні», присвячений недолікам існуючої системи освіти в цій сфері, передовим закордонним практикам і шляхам взаємодії державних і недержавних організацій, які працюють у відповідній галузі. Співорганізатором зустрічі, ініційованою БО «Об’єднання підлітків та молоді Тінержайзер», став Київський молодіжний центр.

 

За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, в секторі, що потребує удосконалення, були відокремлені наступні питання:

– відсутність будь-якої інформації щодо гендерних, ЛГБТ питань і сексуального насильства;

– інформація щодо тестування на ВІЛ подається стисло, при чому школярів не заохочують проходити тестування;

– пропонування утримання від статевих контактів як основного метода попередньо небажаної вагітності та захисту від ВІЛ та ІПСШ, інформація про інші методи контрацепції надається не в достатньому обсязі.

Як наголошувалось на засіданні круглого столу, згідно з результатами соцопитувань, понад 85% молоді черпають інформацію з інтернету, у той час, як 69,8% підлітків стверджують, що первинним джерелом має бути школа чи університет.

Ще одним із ключових недоліків учасники обговорень визначили відсутність інформації щодо працюючих нині «Клінік, дружніх для молоді» та Центрів громадського здоров’я, до яких діти за бажанням можуть звернутися.

Враховуючи вищезазначене, було прийняте рішення про написання офіційного листа на ім’я міністра освіти і науки України із доповненнями та пропозиціями щодо змін в освіті з питань сексуального та репродуктивного здоров’я, що можуть стати істотним фактором подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні серед молоді.


РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.