Головна / Новини та поради
Новини та поради

29.10.2015  |  Поради

Клінічні ознаки грипу: головний біль, біль у м’язах, біль у горлі, підвищення температури, кашель, нежить або закладеність носа, іноді нудота, блювота.

Як заражаються грипом: повітряно-крапельним шляхом від іншої людини, під час кашлю, розмови, чхання, при тілесному контакті та на відстані менше ніж 2 метри.

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Не за горами вже новорічні свята. І, звичайно, кожного як вдома так і в гостях буде чекати накритий стіл, заставлений усілякими ласощами, які мало кому вдається спробувати в «буденному» житті. Хочеться з’їсти все – але водночас не хочеться мучитися через наслідки переїдання. Крім того Новий Рік у компанії – ситуація, коли не випити навряд чи вийде, і в той же час хочеться залишитися у формі.

далі

 

 

27.10.2015  |  Новини

Обстеження, організовані до Дня боротьби з раком молочної залози, за один день пройшли майже 400 жінок. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко.

далі

 

 

26.10.2015  |  Новини

Заступник голови КМДА Михайло Радуцький здійснив робочий візит до Київського міського клінічного ендокринологічного центру, під час якого оглянув новий операційний блок з палатами інтенсивної терапії відділення ендокринної хірургії.

далі

 

 

09.10.2015  |  Новини

Недосконалість законодавчої бази сьогодні заважає нам реалізовувати у повному обсязі права пацієнтів на якісну медичну допомогу. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко на першому Українському конгресі «Медична техніка: українські реалії та перспективи 2016».

далі

 

 

09.10.2015  |  Новини

За повідомленням юристів Департаменту охорони здоров’я та ТРК «Київ» 7 жовтня 2015 року відбулось засідання Шевченківського районного суду м. Києва у справі за позовом Київського міського пологового будинку № 3 (надалі – Позивач) до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунального підприємства «Телекомпанія «Київ» про захист ділової репутації, визнання інформації недостовірною та її спростування.

далі

 

 

08.10.2015  |  Новини

Фахівці, що працюватимуть у новому відділенні невідкладних станів київської клінічної лікарні № 12, пройдуть стажування за кордоном. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко.

далі

 

 

25.09.2015  |  Новини

Департамент охорони здоров’я створив комісію для вивчення випадків побічних реакцій від вакцинації БЦЖ. Про це повідомила директор Департаменту Тетяна Донченко.

далі

 

 

24.09.2015  |  Новини

Столична влада спільно з Інститутом серця запроваджує соціальну програму «Стоп інфаркт», яка передбачає безкоштовне стентування киян з гострим інфарктом міокарду. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відвідування Інституту серця.

далі

 

 

15.09.2015  |  Новини

Київський міський центр  профілактики та боротьбі зі СНІДом з 15  по 25 вересня 2015 року проводить серію  анонімних тестувань на ВІЛ-інфекцію в районах міста з використанням швидких тестів. Перша вулична акція відбудеться
в Солом’янському районі, на Севастопольській площі. Тестування проводитиметься в спеціально обладнаному транспортному засобі

далі

 

 

 

4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.