Головна / Новини та поради
Популярні послуги

 

Новини та поради

16.11.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації нагадує про правила безпеки під час ожеледиці та закликає киян і гостей столиці бути обережними, а в разі травмування обов’язково звертатися до лікарів за оглядом, консультацією та медичною допомогою. Навіть незначна на вигляд травма може мати серйозні наслідки для здоров’я – стверджують фахівці. Також вони закликають дотримуватися простих рекомендацій, щоб уникнути ризиків, пов’язаних із падіннями під час ожеледиці.

далі

 

 

11.11.2016  |  Новини

8 листопада Центр протидії корупції оприлюднив інформацію: «Чиновники КМДА хочуть лікувати онкохворих чорнобильців кров’ю телят вартістю у мільйон». Автор матеріалу висуває звинувачення у намаганні витратити бюджетні гроші на придбання лікарських засобів, клінічна ефективність яких не доведена, і таких, що не призначені для лікування онкологічних хвороб.

далі

 

 

01.11.2016  |  Новини

До кінця року у Києві відкриють новий сучасний Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції будівельних робіт на території Центру на вулиці Олени Теліги.

далі

 

 

31.10.2016  |  Новини

Порівняно з минулим роком у 2016 році фінансування міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» збільшено майже у два рази. Про це повідомив на брифінгу заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

28.10.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я КМДА проводить оздоровчо-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби з інсультом. Буде організовано: вимірювання АТ; проведення шкальної оцінку ризику інсульту; читання просвітницьких лекції; роздача листівок бажаючим взяти участь.

далі

 

 

23.09.2016  |  Новини

Кияни, хворі на фенілкетонурію, забезпечуються лікувальним харчуванням належної якості. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

21.09.2016  |  Новини

22 вересня о 14:00 за участю заступника голови КМДА Миколи Поворозника відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Київською міською державною адміністрацією, Комунальною науково-дослідною установою «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста» та Першим медичним центром Тель-Авіва.

далі

 

 

21.09.2016  |  Новини

Кияни, хворі на фенілкетонурію, забезпечуються лікувальним харчуванням належної якості. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

21.09.2016  |  Новини

Столична влада проводить реконструкцію та капітальний ремонт кількох закладів охорони здоров’я. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко під час виїзної інспекціїреконструкції та капітального ремонту лікарень. Спільно із заступником голови КМДА Миколою Поворозником вони перевірили хід робіт у Київському міському перинатальному центрі, в міських дитячих клінічних лікарнях № 2 та № 7 та в міській клінічній лікарні № 12.

далі

 

 

12.09.2016  |  Новини

Київські дитячі лікувально-профілактичні заклади та пологові будинки забезпечені вакциною БЦЖ у повному обсязі. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.