Головна / Новини та поради
Популярні послуги

 

Новини та поради

09.09.2016  |  Новини

далі

 

 

09.09.2016  |  Новини

В консультативно-діагностичному центрі Дніпровського району відкрито новий кабінет мамографії – Департамент охорони здоров’я

далі

 

 

09.09.2016  |  Новини

далі

 

 

22.08.2016  |  Новини

Київ та Мехіко налагоджують співпрацю та обмінюються досвідом у сфері охорони здоров’я. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час зустрічі з делегацією на чолі з Міністром охорони здоров’я м. Мехіко Хосе Армандо Ауед Ортегою. На зустрічі були обговорені можливості міжнародної співпраці в галузі охорони здоров’я, освітніх програм і програм партнерства, обміну досвідом.

далі

 

 

15.08.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) отримав необхідну для екстреної профілактики захворювання на сказ антирабічну вакцину РАБІПУР®РСЕС відповідно до централізованих поставок Міністерства охорони здоров’я України.

Про це повідомив виконуючий обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я Дмитро Турчак.

далі

 

 

19.07.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я КМДА проводить перевірку фактів, що надали волонтери та представники ЗМІ про незадовільний догляд за невиліковно хворою дівчинкою-сиротою, яка перебуває у Київській міській дитячій клінічній лікарні №2. Про це повідомив виконуючий обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я Дмитро Турчак.

далі

 

 

11.07.2016  |  Новини

З міського бюджету виділено 15 млн грн на капітальний ремонт акушерського відділення Київського міського пологового будинку № 3, який розташований на вул. В. Кучера, 7 у Святошинському районі. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час робочого візиту до лікарняного закладу.

далі

 

 

05.07.2016  |  Новини

За результатами проведеної Конференції «Розвиток системи охорони здоров’я в м. Києві», що відбулася 22 червня у КМДА, заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник зустрівся з представниками Гарвардської школи громадського здоров’я ім. Т. Х. Чена. Мета зустрічі – розробка сучасної програми навчання працівників сфери охорони здоров’я основам прогресивних методів фінансування галузі.

далі

 

 

05.07.2016  |  Новини

У Київському міському дитячому діагностичному центрі (КМДДЦ) облаштували кімнату «Матері та дитини». Таке рішення керівництво закладу прийняло за результатами опитування батьків маленьких пацієнтів, які, заповнюючи спеціально розроблені працівниками Центру анкети, висловлювали свої побажання щодо поліпшення роботи закладу. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

далі

 

 

25.06.2016  |  Новини

Професійні обговорення, навчання та фахове спілкування значно підвищують ефективність заходів із запобігання та лікування ВІЛ-інфекції. Так директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко прокоментувала вебінар із теми: «Майбутнє АРВ-терапії: оновлені міжнародні рекомендації – нові виклики для України», що був організований ГО «menZDRAV» спільно з Київським міським центром профілактики та боротьби зі СНІДом.

далі

 

 

 

2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.