Головна / Новини та поради
Популярні послуги

 

Новини та поради

24.06.2016  |  Новини

Нове травматологічне відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, урочисте відкриття якого відбулося 25 травня за участю Київського міського голови Віталія Кличка, наразі працює на повну потужність. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

24.06.2016  |  Новини

У столиці відбулася зустріч із напрацювання інноваційних ідей у сфері надання послуг ВІЛ-інфікованим. Формат роботи у режимі мозкового штурму надав можливість ефективно структуризувати ідеї учасників для напрацювання операційного плану протидії ВІЛ-інфекції в м. Києві.

далі

 

 

24.06.2016  |  Новини

Улітку, аби уникнути звичайних сезонних небезпек, пов’язаних зі значним підвищенням температури повітря, необхідно дотримуватися простих рекомендацій медиків.

далі

 

 

17.06.2016  |  Новини

Мер Києва Віталій Кличко відвідав Київський міський дитячий діагностичний центр та поцікавився, як у медичному закладі налагоджують ефективну роботу.

далі

 

 

07.06.2016  |  Новини

У боротьбі з епідемією з ВІЛ/СНІД Київ об´єднав зусилля з громадськими організаціями, які теж опікуються цією проблемою. А також столиця виступає з ініціативою розповсюдити програму боротьби зі СНІДом на інші міста України. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у своєму виступі у Нью-Йорку на міжнародній конференції щодо боротьби зі СНІДом Fast-Track Cities: Ending The AIDS Epidemic.

далі

 

 

06.06.2016  |  Новини

У Києві протягом минулого року виявлено більше 2800 випадків ВІЛ-інфекції, та лише 1300 осіб стали на медичне спостереження. І наше завдання – охопити більше людей тестуванням, діагностикою на ВІЛ, здійснювати профілактичні заходи та надавати необхідну допомогу хворим. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у Нью-Йорку під час міжнародної конференції щодо боротьби зі СНІДом Fast-Track Cities: Ending The AIDS Epidemic.

далі

 

 

02.06.2016  |  Новини

Це свято щорічно відзначається 1 червня з 1950 року у 51 країні світу та влаштовуються різні розважальні заходи для дітей.

далі

 

 

02.06.2016  |  Новини

У столиці створять Медичний центр паліативної допомоги дітям. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час робочого візиту до Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров’я України.

далі

 

 

30.05.2016  |  Новини

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник презентував медичній громаді столиці для обговорення Концепцію розвитку системи охорони здоров’я в м. Києві.

далі

 

 

21.04.2016  |  Новини

22 квітня всі охочі запрошуються на безкоштовне обстеження до установ ТМО «Дерматовенерологія» та інших лікувальних закладів столиці. За інформацією Департаменту охорони здоровʼя, з нагоди Всеукраїнського дня діагностики меланоми (раків шкіри) тут відбудуться профільні діагностичні огляди.

далі

 

 

 

3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.