Головна / Новини та поради
Новини та поради

10.11.2015  |  Новини

Мер Києва Віталій Кличко оглянув оновлене відділення гемодіалізу в лікарні №3.

далі

 

 

06.11.2015  |  Новини

Київський міський голова Віталій Кличко взяв участь у відкритті після капітального ремонту приймального відділення дитячої клінічної лікарні №4 Солом´янського району столиці.

далі

 

 

06.11.2015  |  Новини

Київський міський голова Віталій Кличко привітав ветеранів із нагоди 71-ої річниці визволення України та 72-ої річниці визволення Києва від фашистських загарбників у Київському міському клінічному шпиталі інвалідів та ветеранів Другої Світової війни.

далі

 

 

04.11.2015  |  Новини

З метою економії бюджетних коштів (у тому числі, за рахунок зменшення штатних посад апарату) та оптимізації роботи змінено структуру Департаменту охорони здоров’я. Про це повідомила директор Департаменту Тетяна Донченко.

далі

 

 

03.11.2015  |  Новини

Департамент охорони здоров’я ініціював проведення лабораторних досліджень витратних матеріалів для гемодіалізу.

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Підготовка до ожеледиці:

1) Не розраховуйте на піщане посипання, а змайструвати на підошви і каблуки взуття «лідоступи». Їх можна зробити по-різному: прикріпити на каблук перед виходом з будинку шматок поролону (за розмірами каблука) або лейкопластиря, натерти наждачним папером підошву перед виходом, а краще прикріпити його на підошву (але від води піщинки наждачного паперу рано чи пізно обсипаються», намажте на підошву клей типа «Момент» і поставте взуття на пісок, після цього сміливо виходьте на вулицю.

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Постраждати від переохолодження можна навіть при плюсовій температурі. Зокрема, погодні умови з температурою нижче +7 С вже вважаються такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров´ям. 

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

У холодні дні збільшується ризик виникнення гіпотермії, що спричинене переохолодженням організму внаслідок тривалої дії низької температури зовнішнього середовища.

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Клінічні ознаки грипу: головний біль, біль у м’язах, біль у горлі, підвищення температури, кашель, нежить або закладеність носа, іноді нудота, блювота.

Як заражаються грипом: повітряно-крапельним шляхом від іншої людини, під час кашлю, розмови, чхання, при тілесному контакті та на відстані менше ніж 2 метри.

далі

 

 

29.10.2015  |  Поради

Не за горами вже новорічні свята. І, звичайно, кожного як вдома так і в гостях буде чекати накритий стіл, заставлений усілякими ласощами, які мало кому вдається спробувати в «буденному» житті. Хочеться з’їсти все – але водночас не хочеться мучитися через наслідки переїдання. Крім того Новий Рік у компанії – ситуація, коли не випити навряд чи вийде, і в той же час хочеться залишитися у формі.

далі

 

 

 

4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.