Головна / Новини та поради
Популярні послуги

 

Новини та поради

22.03.2016  |  Новини

18 березня на затоці «Галерна» у Голосіївському районі міста Києва, проведені міжвідомчі польові навчання територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту з подолання наслідків весняного водопілля.

далі

 

 

18.03.2016  |  Новини

Фахівці Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» проводять навчальні тренінги для співробітників патрульної поліції. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко.

далі

 

 

17.03.2016  |  Новини

Цього року міська влада збільшила фінансування КО «Київмедспецтранс», яке відповідає за технічний стан карет швидкої медичної допомоги. На утримання комунальної організації «Київмедспецтранс» з міського бюджету столиці виділено близько 220 млн грн. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час інспекційного візиту до комунальної організації «Київмедспецтранс».

далі

 

 

05.02.2016  |  Новини

Щорічно 4 лютого ВООЗ і Міжнародне агентство з вивчення раку (IARC) за підтримки Міжнародного союзу з контролю над раком (UICC) представляють світовій громадськості шляхи полегшення глобального тягаря раку для людства.

Рак визначають як неконтрольований ріст та розповсюдження клітин. Він може охоплювати практично будь-яку частину тіла, вторгатися в сусідні тканини і метастазувати у віддалені органи тіла.

далі

 

 

21.01.2016  |  Новини

Міська влада закликає керівників підприємств, установ та організацій Києва, незалежно від форм власності, неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів та рекомендацій міської влади, аби попередити загострення епідситуації. Про це під час прес-конференції, присвяченої захворюваності на грип та ГРВІ у столиці, сказав радник міського голови Михайло Радуцький.

 

далі

 

 

20.01.2016  |  Новини

Відповідний наказ підписано директором Департаменту охорони здоров’я Тетяною Донченко.

далі

 

 

20.01.2016  |  Новини

У муніципальних закладах охорони здоров’я резерв ліжок є достатнім для забезпечення належного рівня надання медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Донченко.

далі

 

 

18.01.2016  |  Новини

За інформацією Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у м. Києві за період з 11 до 17 січня 2016 року на ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції), в тому числі грип, в м. Києві захворіло 26 559 осіб, що на 33,7% нижче епідемічного порогу. Кількість зареєстрованих хворих на ГРВІ та грип за добу 16 січня становила 2 526 осіб, 17 січня захворіло 627 осіб, що порівняно з попередньою добою нижче в 4 рази.

далі

 

 

15.01.2016  |  Новини

Готуючись до спалаху сезонних інфекційних захворювань, міська влада подбала, аби в київських лікарнях були наявні всі необхідні тест-системи та медикаменти, у тому числі для лікування ускладнень вірусних інфекцій. Крім того, у стаціонарах наявний достатній резерв ліжкового фонду. Про це йшлося під час прес-конференції у КМДА, присвяченої запровадженню у столиці профілактичних заходів.

далі

 

 

15.01.2016  |  Новини

Аби не допустити різке загострення епідемічної ситуації, міська влада прийняла рішення запровадити у Києві профілактичні запобіжні заходи.

далі

 

 

 

3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.