Головна / Медичні заклади / Філія № 5, КНП «КДЦ» Шевченківського району
Консультаційно-діагностичні центри (поліклініки)
Філія № 5, КНП «КДЦ» Шевченківського району

 

вул Щербакова, б.70

Реєстратура: понеділок - п,ятниця з 800до 1900 субота з 900до 1300 

Завідувач філією проводить особистий прийом  громадян у понеділок  з 1200до 1500  та середу  з 1400до 1600  

прийом лікарів спеціалістів проводиться  у будні  з 800до 1900  щоденно, згідно з розкладом роботи.

по суботах з 900до 1300 працює жіноча консультація, приймає черговий стоматолог та черговий хірург.

лабораторія (загальний аналіз крові,аналіз сечі та калу):  будні - з 800до 1000

 Завідувач філії № 3 КНП "КДЦ" – Мартинюк Андрій Анатолієвич

Тел: 440-00-35

Старша медична сестра – Петровська Вікторія Анатоліївна

Тел: 400-21-98

Реєстратура: 400-21-07; 400-23-95

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

 Філія№ 5 КНП «КДЦ» Шевченківського району  м. Києва, розташована по вулиці Щербакова,70  в мальовничому  мікрорайоні  « Нивки».

Усі медичні потужності знаходяться в сучасній 4х поверховій будівлі. До складу філії входять такі структурні підрозділи :  реєстратура; маніпуляційний кабінет; денний стаціонар; оглядовий кабінет; фізіотерапевтичне відділення; жіноча консультація; кабінет УЗД; терапевтичне відділення; кабінет функціональної діагностики; хірургічне відділення; офтальмологічне відділення; стоматологічне відділення; клініко-діагностична лабораторія; відділення променевої діагностики.

Фізіотерапевтичного відділення знаходиться на 2 –му поверсі. Кабінети фізіотерапевтичного відділення: електролікування; світлолікування; кабінет ЛФК ( обладнаний необхідним оснащенням та стійками механотерапії ); кабінети масажу (2)Теплолікування ( 1-й поверх ). На базі ФТВ працює водолікування ( душ Шарко     «Невада», ванна бальнеологічна «Фейзер», сауна, басейн)

Терапевтичне відділення знаходиться на всіх поверхах філії № 5:
на першому поверсі знаходяться долікарський кабінет, інфекційний кабінет, кардіолог та денний стаціонар;
на другому поверсі – гастроентеролог, кардіолог;
на третьому поверсі – дерматовенерологи, алерголог, психолог, кабінет функціональної діагностики;
на четвертому поверсі – невропатологи та ендокринолог, консультативна допомога фахівців: кардіолога; ендокринолога; інфекціоніста; невропатолога; алерголога; дерматолога; гастроентеролога; психолога; лікаря функціональної діагностики; лікаря-терапевта денного стаціонару.

Алергологічний кабінет: консультація хворих на алергічну та бронхо-легеневу патологію; дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) і тести з бронхолітиками; діагностика бронхіальної астми, ХОЗЛ і ступеню важкості; підбір інгаляторів для зняття нападів задухи та базисної терапії бронхообструктивних захворювань; визначення рівня контролю бронхіальної астми в динаміці.

 Ендокринологічний кабінет: консультація пацієнтів  з метою своєчасного виявлення хворих на цукровий діабет та патологію щитоподібної залози;  вимірювання показників цукру крові (при наявності глікометру, тест-смужок та скарифікаторів);  вимірювання рівня глікованого гемоглобіну (при наявності картриджу з реактивами для аналізатора).

 Неврологічний кабінет: консультативна допомога; лікувальний масаж при неврологічних захворюваннях; мануальна терапія захворювань хребта.

 Інфекційний кабінет: консультативна допомога хворим з підозрою на інфекційні захворювання; бактеріологічні дослідження на дифтерію, кишкову групу, крові на гемокультуру та стерильність; бакпосіви на флору та чутливість до антибіотиків сечі, слизу із зіву, носу, мокроти, з рани (при наявності транспорту для доставки матеріалу в баклабораторію).

 Гастроентерологічний кабінет: обстеження органів черевної порожнини (УЗД)

 Дерматологічний кабінет: амбулаторне лікування хворих на шкірні та венерологічні захворюваня; виконання маніпуляцій (є пристосований маніпуляцій ний кабінет, інсталяційна кімната); дослідження крові на RW; бакпосіви урогенітальні на гонорею, стафілокок та ін..; місцеве лікування екземи.

Психологічний кабінет: використання діагностичних методик: опитувальників Леонгарда-Шмішека, Я.Стреляу, тесту самоактуалізації (САТ), шкали депресії Гамільтона (HDRS), опитувальника для виявлення та оцінки невротичних станів Мендєлєвич, методики вивчення показників та форм агресії Барса-Дарки, шкали визначення особистої та реактивної тривожності Спілберга-Ханіна та ін..; психотерапія в рамках Гештальт-підходу, поведінкова та раціональна психотерапія.

Денний стаціонар: забезпечення стаціонарною допомогою хворих, що не потребують цілодобового медичного спостереження; внутрішньовенні крапельне та струйне введення медикаментів; внутрішньом’язові, підшкірні ін’єкції.

Кабінет функціональної діагностики: електрокардіографія та ритмограма, розшифровка показників; реоенцефалографія; реовазографія; добовий моніторинг ЕКГ і АТ (Холтер).

Кабінет долікарського прийому: вимірювання артеріального тиску; вимірювання температури.

Офтальмологічний кабінет знаходиться на 3-му поверсі, в лівому крилі. Кабінети №№ 326,№324. Кабінет офтальмологічний № 324; кабінет офтальмологічний №326; «Темна кімната» з діагностичною апаратурою.

Стоматологічне відділення  надає лікувально-хірургічну допомогу та  має сучасне обладнання . Всі стоматологічні установки 2007-2014 року випуску, обладнані ультразвуковими скалерами для зняття зубних відкладень та ультразвукової обробки кореневих каналів, фото полімерними лампами. У відділенні є власна реєстратура та можливість запису на прийом до лікаря по телефону. На кожного пацієнта ведеться окрема стоматологічна картка (форма 043/о), отримується інформована добровільна згода пацієнта на проведення діагностики, лікування та на проведення операції та знеболення а також інформована добровільна згода пацієнта на обробку персональних данних.

      Лікарі відділення висококваліфіковані спеціалісти, серед  яких  8 мають вищу категорію, 3 - першу, 4 - другу і 3 лікаря, що в 2015 році будуть атестовані на другу категорію. Лікарі відділення мають досвід роботи в приватних стоматологічних клініках та володіють усіма сучасними методиками лікування зубів. 

рентген кабінет № 413, знаходиться на четвертому поверсі медичного закладу.  В рентген кабінеті працюють 2-є кваліфікованих лікарів рентгенологів та один рентген-лаборант.

Хірургічне відділення розташоване на третьому поверсі медичного закладу в правому крилі. Консультативна допомога фахівців: хірурга; травматолога; уролога; отоларинголога; онколога - мамолога.

Травматологія та ортопедія: надання допомоги при неускладнених амбулаторних травмах : консультація травматолога, Ro гр. Суглобів та кісток, усунення вивихів, закрита репозиція уламків під м/а, накладання гіпсових пов”язок, ведення хворих травматологічного профілю з  контролем фіксуючих пов”язок,  Ro- контроль, коррекція лікування у постіммобілізаційному періоді : ЛФК; масаж; фізіотерапевтичні процедури. Консультація та лікування хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату: медикаментозне; в/суглобові та параартикулярні блокади; пункції суглобів та суглобових сумок. Консультування онкохірурга та мамолога: обстеження молочних залоз на УЗД.

Жіноча консультація розташована на другому поверсі медичного закладу в лівому крилі. До складу жіночої консультації входять: 4 кабінети прийому лікарів; палата денного стаціонару; мала операційна; процедурний кабінет.

 

 

 

Послуги
Аденотомія Акушерство та гінекологія Алергологія Кардіологія Лабораторні аналізи Неврологія Оториноларингологія Офтальмологія Проктологія Променева діагностика Процедурний кабінет Психіатрія та наркологія Реабілітація Травматологія та ортопедія Урологія Фізіотерапія, водолікування, іглорефлексотерапія Хірургія Щелепно-лицева хірургія
 

 

Новини закладу

 

Відгуки

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.